Autor Wątek: Plakat  (Przeczytany 13052 razy)

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Plakat
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Listopada 2009, 20:55:35 »
 :D A co ja mogę  :D Dajcie spokój  :D


ED: @ SQuonk
Tylko widzisz. Ja mam tak nie wielki, w swoim jestestwie ciąg do OPEROWANIA kogoś, że wiesz zawsze lepiej być bardziej asertwnym  :D - (obłęd)
« Ostatnia zmiana: 19 Listopada 2009, 22:48:41 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Plakat
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Listopada 2009, 00:10:01 »
Jakie brudy? To tylko objawy schronizmu  ;D Od prania brudów to mamy inne miejsce - już tylko dla załogi  :-X

 8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Plakat
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Listopada 2009, 07:21:49 »
O nie! Nie po to się żeniłem, żeby prać jakieś brudy. :P
Objawy schronizmu?
Ty lepiej przygotuj mi w ramach kary jakieś szybki do naklejania na ściany, będziemy wiedzieć chociaż gdzie pękają, a nie 20 kilo :D :D :D ( kto nie wie o co z tymi szybkami to musi poszukać w schronowej videotece odpowiedniego filmu i wyłapać odpowiedni fragment )

"...I tak wszyscy wiedzą co wy nam w tym schronie robicie..." - O i to są objawy schronizmu, a nawet rzekł bym schizoschronizmu.
O! Nowy stwór językowy "Schizoschronizm"-określenie głębokiego obłędu schronicznego  :P ( boże co ja wczoraj piłem ...)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Plakat
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Marca 2010, 11:31:34 »
Plakat do trailera ...
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."