Fallout i Wasteland > Fallout 1

Fallout 1 a Windows7

<< < (5/5)

Rodrrik:

--- Cytat: Wasyli w 30 Lipca 2016, 12:29:06 ---W takim razie poczekam, z aż dojdzie do mnie PL wersja na płytach, która jest już w drodze. Miałem kiedyś obie części, F2 nawet chyba podwójnie, bo z tego co pamiętam był kiedyś dodawany do Cd-Action, niestety wszystkie przepadły przy przeprowadzce.

Czyli tak:

F1:
Fallout Patch 1.3.5 PL
Fallout1 Hi-Res Patch v4.0.2
Fallout NPC Mod v3.5 PL

F2:
Fallout 2 Patch 1.4
Fallout Hi-Res Patch v4.0.2

W Restoration Project niech się bawi przy drugim podejściu, jak mu si gra spodoba. ;)


--- Cytat: Rodrrik w 29 Lipca 2016, 23:51:08 ---
HodowlaNiemowla to ciężka sprawa i jeśli syn miał jak na razie styczność tylko z nowszymi odsłonami, albo ogólnie grał tylko w nowsze bardziej przystępne gry to radzę się przygotować na ewentualność nie wciągnięcia syna w radioaktywne zamęty. Wtedy można mu pokazać na Fallouta New Vegas, dużo bardziej przystępny a z nowszych odsłon serii najlepszy. Chociaż kto wie, sam bardzo osobiście znam takiego małolata który często ponad połowę swojego dnia poświęca na sprawy związane z Falloutem  ;)

PS: Propaganda wśród narośla.. za to to minimum  :piwo: ,  :piwo: ,  :piwo: ,  :piwo: ,  :piwo: ,  :piwo: ,  :piwo: ,  :piwo:

--- Koniec cytatu ---

Ciężka, ale jestem dobrej myśli, bo np. Final Fantasy VII bardzo mu się podobało, a to przecież gra z poprzedniej epoki. Poza tym od jakiegoś czasu zaczął się interesować klimatami post-apo. :)

Dzięki serdeczne za pomoc. :piwo: :piwo: :piwo:

--- Koniec cytatu ---

 Nie ma sprawy.

Jak będą jakieś kłopoty z działaniem to pisz.
Napisz też potem jak synowi się gra podoba  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej