Fallout 1 a Windows7

(1/3) > >>

wnuczus:
Mam taki problem mam dziwne anomalie graficzne, grafika jest brzydka i nie działa 3d... A tak serio mam takie przebarwienia kolorów..

I mam pytanie czy jest jakiś emulator? czy coś uruchamiam  w zgodności win 98 .. mam tą grę z Sagi Fallouta

Veron:
Polecam odpalić wirtualny system Win98 i pod nim zainstalować gierę. Skoro masz Win7 (tak to przynajmniej rozumiem), to powinieneś mieć wystarczająco pamięci operacyjnej i dyskowej, żeby uruchomić sobie zarówno OS jak i FO1  :)

Jim Cojones:
Masz zainstalowany Sfall? Jeśli tak, spróbuj różnych trybów graficznych. Jeśli nie, to zainstaluj.

wnuczus:
Niestety po zainstalowaniu Sfall mam błąd, że mój system jest starszy niż Windows 95:) no nic będę musiał spróbować zainstalować na virtual pc. Dzięki za pomoc

eimyr:
Mam podobny problem. Pod win7 mam artefakty na grafice.

Postawiłem sobie wirtualną maszynę xp. Błąd [nie można zainicjalizować trybu 640x480]. Nie pomogły tryby zgodności, tryby 640x480, resolution patch.

Sfall nie działa, ponieważ jedyną wersją F1 jaką posiadam jest wersja polska (Saga Fallout). Podczas instalacji nawet nie pyta o język, a sfall wymaga wersji 1.2 US.

Czy ktoś zna jakiś sposób, żeby sfall zadziałał pod 1.2 PL?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona