Autor Wątek: FOnline: 2238 soundtrack  (Przeczytany 4659 razy)

terry_tibbs

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 23
FOnline: 2238 soundtrack
« dnia: 06 Listopada 2009, 13:40:55 »
FOnlne soundtrack wyszedł już jakiś czas temu (bodajże w sierpniu albo we wrześniu - jeśli już coś było na ten temat to skasować), ale dopiero teraz zacząłem go słuchać. I co tu dużo mówić jest super. Świetny klimat, dobrze poukładane utwory, szczególnie wstawki z gitarowymi riffami. Każdy z utworów ma swój własny, niepowtarzalny charakter i płytki słucha się naprawdę świetnie.
Twórcą soundtracku do FOnline jest Xcentric Noizz muzyk i kompozytor z Mołdawii. Sama strona z której można pobrać soundtrack prezentuje się również bardzo klimatycznie.

Link: http://www.xcentricnoizz.com/

FOnlne soundtrack można pobrać stąd:

Link:http://www.xcentricnoizz.com/pro-projects.html
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2009, 23:44:58 wysłana przez Squonk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: FOnline: 2238 soundtrack
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopada 2009, 00:37:04 »
Bezpośredni link do newsa




Twórcą soundtracku do FOnline: 2238 jest Xcentric Noizz: muzyk i kompozytor z Mołdawii. Sama strona, z której można pobrać soundtrack prezentuje się również bardzo klimatycznie. Natomiast soundtrack można pobrać stąd.

Namiary do newsa podrzucił terry_tibbs.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Kamiloss

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: FOnline: 2238 soundtrack
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopada 2009, 21:18:40 »
Ten Soundtrack na prawdę WYMIATA :D

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: FOnline: 2238 soundtrack
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopada 2009, 21:55:42 »
A ja wciąż czekam na wolną chwilke w terminarzu by go posłuchać i wciąż nie mam kiedy ;/

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: FOnline: 2238 soundtrack
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudnia 2009, 21:11:56 »
Ten Soundtrack na prawdę WYMIATA :D

Nie znajduję trafniejszych słów  ;) Pełen szacun dla twórcy
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: FOnline: 2238 soundtrack
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Grudnia 2009, 08:44:51 »
Niektóre kawałki są takie jakieś ni dupy ni z tyłka, zwłaszcza te dynamiczniejsze bo wydaje się, że wychodzą wtedy braki brzmieniowo aranżacyjne tych utworów. Jednak numery wolniejsze, a zwłaszcza ten przypominający trochę to co leci w Modoc jest świetny. Ogólnie po pierwszym przesłuchaniu, wydaje mi się, że Publicowa (jeśli mogę to z czymś porównać) twórczość była bardziej urozmaicona i ciekawsza, ale to tylko efekt pierwszego przesłuchania więc ciężko coś na bank powiedzieć  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.