Autor Wątek: Aktualizacja działu Bobbleheads.  (Przeczytany 4211 razy)

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Aktualizacja działu Bobbleheads.
« dnia: 11 Listopada 2008, 11:57:17 »
http://fallout3.net/news/index.php?s=5606c56fb4708819a7c3c59e9f306923&action=news&sub=vievkom&uniq=news_491960cea6829

Aktualizacja działu Bobbleheads. - 11:39 - DoPr 
Jak w temacie, ale tym razę muszę przyznać, zaskoczyła mnie skala rozbudowy - bardzo pozytywnie zaskoczyła! Szczególne podziekowania idą do aDIKa, za całą listę kiwających główek, dzieki czemu można było dział w miarę rozsądnie uporządkować. Jeste jeszcze sporo do uzupełnienia w opisach, nazewnictwie i przede wszystkim obrazkach bobbleheadów, ale tu już idą z pomocą Holden, GpganG oraz Piotr J - dzięki!!

Przypomnę jeszcze, że jeśli znasz jakieś ciekawe questy, natknąłeś lub natknęłaś się na nawiązanie do rzeczywistości (Easter Egg) lub po prostu masz jakieś materiały, którymi można by uzupełnić dział Bobbleheadów, to możesz to wysłać na mój adres e-mail, czyli 13sdopr@postapoc.net. Pamietaj tylko o jednym! To ma być Twoje znalezisko, opisane Twoimi słowami oraz jeśli jest to zdjęcie z gry, niech bedzie to zdjęcie zrobione własnoręcznie - nie chcemy potem mieć problemów z prawami autorskimi. :)

Zapraszam wszystkich do działu Bobbleheadów! [kliknij] 
* Results may warry

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Aktualizacja działu Bobbleheads.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopada 2008, 15:42:52 »
Cóż za idiotyczny pomysł z tymi figurkami i do tego zalatujący TES'em >:(

Ciekawe jak niby te figurki podnoszą statystyki bo książki z starych Fallout'ów, czy choćby starych TES'ów przynajmniej miały jakiś sens ... no ale użytkownicy konsol ponoć (według niektórych twórców) czytać nie umieją, a tak przynajmniej bajerancka jest figurka ... żenada!

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Aktualizacja działu Bobbleheads.
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopada 2008, 16:27:43 »
Moim zdaniem całkiem sympatyczny  , w miasteczku springvale w jednej ze skrzynek pocztowych możemy znaleźć list od Vault-Tech do rodziny gomezów ( to chyba jeden ze strażników krypty 101 ) , mówi on sporo o procedurach jakie trzeba spełnić ale też o tym że figurki były dawane każdemu kto wykupił miejsce w krypcie i okazał list swojemu reprezentantowi voult-tech ;p


Thorin

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Aktualizacja działu Bobbleheads.
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Listopada 2008, 10:03:29 »
Ja mam na ten temat pewna teorię spiskową, a mianowicie umieszczenie figurek to sprawa marketingowców...
Po pierwsze w wersji kolekcjonerskiej masz figurkę, więc umieszczenie ich w grze zwiększa popularność wersji kolekcjonerskiej.
Po drugie, kto wie, być może pojawią się w sprzedaży kolekcjonerskie figurki, albo do dodatków będą dołączane następne. W ten sposób twórca zapewni sobie dodatkowe przychody.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Aktualizacja działu Bobbleheads.
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Listopada 2008, 13:18:43 »
Marudzisz  :D

A na serio pisząc - zapewne masz rację na 120%. Czytając informację jak to Bethesda przycina grę by nikogo nie obrażała, takie przypuszczenia o swoim produkt plejsmencie mogą być tylko prawdą.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Aktualizacja działu Bobbleheads.
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Listopada 2008, 17:19:36 »
Może się niewłaściwie wyraziłem:

Idiotyczne jest to że jakaś tandetna figurka w jakiś magiczny sposub zwiększa statystyki naszej postaci ... oczywiście rozumiem że to tylko gra, ale miałem nadzieje że to będzie jednak poważny produkt dla poważnego gracza, a nie jakieś tanie arcade z absurdalnymi i naciąganymi rozwiązaniami (W arcade liczy się tylko i wyłącznie grywalność, a logika to sprawa dziesięciorzędna).

Niemniej do samego pomysłu kolekcjonowania figurek, czy choćby logicznego pomysłu odsprzedawania ich jakiemuś kolekcjonerowi (gdyby jakiś był) za jakieś ulepszenia, czy sprzęt ... to ja bynajmniej nic nie mam!