Autor Wątek: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.  (Przeczytany 29723 razy)

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Września 2009, 23:10:12 »
W ostatnie dni miałem sporo na głowie i trochę mało czasu...
W każdym razie mam postać krafterską na 6 poziomie.
Mam zamiar zdobyć właśnie profesję gunsmith (długo zastanawiałem się czy armourer nie będzie lepszy).
Także, jeśli to nie za słabo, mogę się przyłączyć.

Tylko o co dokładniej chodzi? Prywatne forum?
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Września 2009, 01:13:34 »
W obecnej chwili można mieć kilka profesji pod warunkiem, że ich łączny poziom nie przekracza 3, więc warto zrobić sobie np. 2 poziomy armorera (trzeci i tak pozwala tylko na ulepszanie combat armorów, które niezwykle trudno zdobyć) i 1 poziom gunsmith. Albo tylko jeden poziom armorera, żeby robić combat leather jacket - najbardziej szpanerski strój na pustkowiach. ;) Tym bardziej, że o ile dobrze mi wiadomo nie zaimplementowano jeszcze możliwości przyłączenia się do NCR lub raidersów, a więc nie da się zrobić trzeciego poziomu gunsmith dla małych broni.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Września 2009, 15:56:14 »
Nick: Grosswick
Poziom: 3

jak mnie chcecie to piszcie
gg 5765578

myślę nad craftowaniem
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Września 2009, 17:14:27 »
Właśnie, z małą pomocą BeF'a, przełączyłem się na "normalny" serwer, więc mam postać dopiero 1 lvl ;) Ale ustalone że JA jestem drużynowym ;] Jakby co, GG w podpisie.
Użytkownik został zbanowany.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Września 2009, 10:52:50 »
A więc...

-Rascal
-Satan (ja chce być przywódcą! yes yes yess ;p)
-Osioł
-FAKK3
-Hubert
-terry_tibbs
-Grosswick
-ROBALHC

O kimś zapomniałem? ;)

Proponuję przedyskutować naszą nazwę, bo Loża 13S brzmi... mm... głupio? ;)
Ja dopiero co przerzuciłęm się na normalny serwer więc mam 1 lvl ;p
« Ostatnia zmiana: 13 Września 2009, 12:41:07 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Września 2009, 23:26:41 »
Cytuj
O kimś zapomniałem? Mrugnięcie
Ej ej trochę więcej tu ludzi się zgłaszało.
Chyba, że to prowokacja, aby wzbudzić dyskusję.  ;)
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Września 2009, 12:27:15 »
Ja też się zgłaszałem ale negocjacje z Rascal'em na gg już wstępnie rozpoczęte ;]
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Września 2009, 12:41:28 »
Już dopisałem brakujące osoby. Wszyscy macie rejestrować się na forum :P
Użytkownik został zbanowany.

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Września 2009, 13:22:54 »
Zamykam temat ponieważ powstał drugi, o praktycznie tej samej nazwie, co może spowodować bałagan.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Września 2009, 21:34:43 »
A ja otworzę wątek i go podkleję wątek aby poinformować o pierwszych ustaleniach jakie właśnie zapadły.

1) Tak więc nazwa Loża Trzynastego Schronu odnosi się do ludzi poznanych między sobą na  naszym forum, wymieniających między sobą opinię o FO i takie  tam. Nie jest żadnym klanem Trzynastego Schronu czy inną grupą. Owszem - taka nieformalna nazwa może wprowadzać w błąd ale tylko ludzi nie potrafiących dokładnie zrozumieć zasad korzystania z forum społecznościowego.

A póki tak jest nazwa Loża Trzynastego Schronu może być używana, tak jak zapewne jest coś takiego w przypadku ludzi kontaktujących się ze sobą na Shamo.

2) Ustaliliśmy, że wszelkie sprawy pomiędzy będziemy omawiać z Rascalem. To on jest koordynatorem tego nieformalnego projektu.

3) Satan z racji wyczerpania cierpliwości administracji co do swojej osoby i mieszania zostaje wynagrodzony terminowym zawieszeniem konta, celem przemyślenia swojej postawy.

Także i bucowskich odzywek o "panu i władcy", które w jego przypadku nie są ani joty śmieszne  ::)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Września 2009, 21:38:00 »
Witam,

Z drugiej ręki dostałem informacje, iż pojawił się pewne nieścisłości co do mojej osoby.

Chciałbym ogłosić, iż NIE JESTEM liderem czy innym szefem naszego gangu, i nigdy się tak nie nazywałem/uważałem. Jeżeli ktoś sądzi inaczej, proszę o zacytowanie CAŁEGO posta, w którym tak napisałem.

Druga sprawa - nie rozumiem czemu mój temat o zmianie nazwy został usunięty. To ważna sprawa gdyż nie możemy rozpowszechniać naszej armii mając 13S w nazwie, o co Squonk sam się zapluwał, więc to chyba analogiczne? Chyba że mamy być po prostu grupą kumpli, a nie oficjalnym zespołem...

Więc to albo ja mam schizy, albo Rascal...

Cytuj
Także i bucowskich odzywek o "panu i władcy", które w jego przypadku nie są ani joty śmieszne
Aż tego nie skomentuję...

Cytuj
Satan z racji wyczerpania cierpliwości administracji co do swojej osoby i mieszania
Proszę o wyjaśnienie.

« Ostatnia zmiana: 13 Września 2009, 21:40:58 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Września 2009, 21:42:20 »
Jeśli przysyłasz do Holdena "pisma" w sprawie tego, że wasze forum jest do dupy i chciałbyś tablicy na forum Schronu to znaczy, że uważasz się za osobę, która może decydować w sprawie loży.

Więc lepiej już siedź cicho.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Września 2009, 21:44:53 »
A więc jeżeli ktoś uznał to za przejaw mojego rządzenia się, to przepraszam, a list anuluję i prostuję, że to nie było moim zamiarem.
Użytkownik został zbanowany.

Rascal

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Września 2009, 21:45:46 »
SPROSTOWANIE:



Wszelkie posty Satana tyczace sie druzyny nie byly z nami w zaden sposob uzgodnione - nie wyrazaja naszego stanowiska - osobe ta dolaczylem do teamu doslownie przed momentem (nie stosuje selekcji - kto z forum 13 schronu ma ochote sie w druzynie znalezc ten jest z nami) i po chwili dostalem wiadomosc o jej poczynaniach, ktore nie byly ze mna w zadnym wypadku uzgodnione :) Ba nawet nic o nich nie wiedzialem :D

Co zostalo juz ustalone dawno pomiedzy mna a Squonkiem :

Jestesmy druzyna skupiajaca ludzi z forum portalu tematycznego http://www.fallout3.net/

Gwoli jasnosci nie jestesmy - REPREZENTACJA - owego portalu a jedynie teamem powstalym z czlonkow forum owego portalu.



W obliczu pozniejszego zachowania Satana (na gg) przestal on byc tez czlonkiem druzyny :)

To tyle ode mnie - no i zapraszam wszystkich chetnych do wspolnej zabawy w Fonline 2238.

Peace.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Września 2009, 22:03:51 »
Cytat: Rascal
Jestesmy druzyna skupiajaca ludzi z forum portalu tematycznego http://www.fallout3.net/
Ale także http://trzynasty-schron.net/ i na innych domenach - żeby nie było tak jak zapewne jest w umowie między ciocią Beth a wujkiem Iply   ;)

 ;D

Satan dostał banana na tydzień, potem się zobaczy.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rascal

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Września 2009, 22:11:48 »
racja racja ofcooz :)

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Września 2009, 00:26:23 »
O mamo.
Jakie zamieszanie.
Napiszcie w końcu jasno co i jak.
Swoją postać już przedstawiłem (crafter z small gunsmith), teraz level tylko wyższy (7).
Organizujmy się tutaj, nie każdy osobno przez gg.
To tyle.
I szybko, bo założę własny gang.  ;D
« Ostatnia zmiana: 14 Września 2009, 15:53:05 wysłana przez Little Boy »
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Września 2009, 08:49:53 »
Dobra, mam nową postać (Groswick - przez jedno "S"  :D)
rada dla nowych - nie dawajcie swojej postaci 1 charyzmy bo sklepikarze będą was przeganiać :/

koncepcję mam taką samą, więc mówcie czy bardziej przyda sie crafter SM czy pancerzy

pozdrawiam
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Mystyr

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Września 2009, 17:34:56 »
Robię nową postać - snajpera - i chętnie się przyłączę do zorganizowanej grupy.
Moje gg: 3488412.

RadioActive

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Września 2009, 20:34:31 »
Jeśli potrzebujecie taniej siły roboczej to się zgłaszam :p Mogę zagrać dowolnym podyktowanym buildem, oby w doborowym towarzystwie.