Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 14, 2018, 14:33:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zajęcia plastyczne z nasa3000  (Przeczytany 20818 razy)
Siekier
Gość
« Odpowiedz #40 : Luty 01, 2010, 16:35:25 »

No tak, ale większość robi kalendarze, plakaty itd., a nasz redakcyjny grafik zaliczył zgona płyty głównej... no i się bawię  Wink
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #41 : Luty 01, 2010, 17:00:47 »

jesli chcesz mogl bym ci zrobic gotowca do wklejania tekstow i grafik i opisac co gdzie zmieniac. podasz mi format, a ja ci wykonam makiete. ale to dopiero w nastepny poniedzialek. jak wroce z alp.

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #42 : Luty 02, 2010, 14:55:05 »

Ale przedtem będzie musiało to wejść na warsztat do SSI celem zamontowania różnych urządzeń nastawionych na inwigilację OP  Embarrassed

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #43 : Luty 02, 2010, 15:26:18 »

jak trzeba bedzie to i moitorowanie klikniec i uzytkownikow w baner sie zamontuje. Lips Sealed

"...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Siekier
Gość
« Odpowiedz #44 : Luty 02, 2010, 19:51:38 »

Dzięki, ale poradzę sobie jakoś na piechotę - ostatnio zrobiłem chodzącego ludka już  Cheesy

Btw jakiego programu używasz do flasha?
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 00:31:28 wysłane przez Siekier » Zapisane
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #45 : Luty 03, 2010, 21:29:31 »

FLASH CS3 A DO ANIMACJI TOON BOOM  Cool

Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #46 : Luty 03, 2010, 21:41:28 »

A jakiego języka?

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #47 : Luty 03, 2010, 22:10:09 »

UK  Wink

Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #48 : Luty 03, 2010, 22:44:44 »

No tak, ale który actionscript Tongue

"I do because i care"
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #49 : Luty 04, 2010, 00:16:52 »

od 1 do 3 choc preferuje 2 -  jakis lepszy byl jak dla mnie. wszyscy u mnie w robocie w 3 robia co zmusza i mnie do nauki tego . ale banery dalej w 2 robie  Wink

Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #50 : Luty 04, 2010, 09:49:49 »

No bo 3 jest podobno szybszy... tylko że nie da się go łączyć z 2 niestety.

"I do because i care"
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #51 : Marzec 01, 2010, 12:26:53 »

Mam pytanie - czysto świeżakowe - bo nigdy się tym nie zajmowałem  Wink

Jakie warunki powinna mieć grafika pikslowa (głównie rozdzielczość) aby przerobić ją w Corelu na grafikę wektorową? Jak to zrobić - ale nie w sensie całego samouczka (bo to sobie znajdę) - tylko z grubsza?  Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #52 : Marzec 01, 2010, 16:12:22 »

Trace bitmap jest funkcją do zamiany bitmapy na wektor. Jest to najszybsza metoda wektorowania, ale jednocześnie najmniej precyzyjna.
Chodzi o to, że jeżeli masz napis w rozdziałce np:1024x 500 i 76 DPI i jest w dwóch kolorach to funkcja Trace da sobie radę bez problemu, ale jeśli weźmiesz w tej samej rozdzielczości zdjęcie to nie będzie to fajnie wyglądało. im wyższa rozdzielczość tym efekt lepszy. Ale również wzrasta ilość węzłów w wektorze - co zwiększa wagę obrazka. Chyba tak najprościej. Jak by co to pytaj   Wink

Siekier
Gość
« Odpowiedz #53 : Marzec 02, 2010, 01:54:04 »

jesli chcesz mogl bym ci zrobic gotowca do wklejania tekstow i grafik i opisac co gdzie zmieniac. podasz mi format, a ja ci wykonam makiete. ale to dopiero w nastepny poniedzialek. jak wroce z alp.
Jednak ostatnio musiałem się zająć innymi sprawami i jak to nie problem, to prosiłbym o takiego "gotowca" - zobaczę co tam się dzieje dokładnie Wink
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #54 : Marzec 02, 2010, 11:16:14 »

podaj format -wysokość  i szerokość w pixlach.

Siekier
Gość
« Odpowiedz #55 : Marzec 03, 2010, 00:54:42 »

70 x 600

Ale czad, ciekawe czy coś z tego zakumam Wink
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #56 : Marzec 09, 2010, 11:17:54 »

@Siekier
tu masz fla i swf (podgląd). Wystarczy, że pozmieniasz teksty, fotkę, dorzucisz sobie coś tam coś tam i już . Jak nie dasz sobie rady to uderzaj do mnie z pytaniami.

Siekier
Gość
« Odpowiedz #57 : Marzec 25, 2010, 00:19:31 »

Dzięki wielkie, jak będę miał trochę luzu to sobie obadam od razu, bo teraz to coś kiepściuchno Wink
Holden
Major
*

« Odpowiedz #58 : Maj 27, 2010, 23:50:49 »

a ja mam takie trochę dziwne pytanie - chciałem się zapytać o różnicę pomiędzy warstwami kształtu (shape layers) a normalnymi zaznaczeniami?
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!