Autor Wątek: Newsy o rękodzielnictwie  (Przeczytany 5089 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Newsy o rękodzielnictwie
« dnia: 02 Września 2009, 13:12:20 »
« Ostatnia zmiana: 02 Września 2009, 13:15:22 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Newsy o rękodzielnictwie
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudnia 2009, 16:42:09 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Newsy o rękodzielnictwie
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudnia 2009, 23:04:48 »
1) Pomaluj coś farbą modelarską
2) pomaluj to lakierem bezbarwnym do paznokci
3) patrz jak lakier tworzy spękania i złuszczenia na powierzchni nim pomalowanej


nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Newsy o rękodzielnictwie
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudnia 2009, 10:27:19 »
Znam metodę "dwóch różnych rodzajów farb", ale na przykład farby Humbrol nie wchodzą w reakcje z lakierem do paznokci, a jak używasz ciężkich lakierów typu miedź,chrom to też nie wyjdzie za fajnie bo bardzo często farba się ścina i wygląda jak kożuch na mleku a nie jak stary metalowy przedmiot. Mi bardziej podoba się jednak metoda na sól i lakier do włosów jak widzisz na obrazkach wygląda bardziej pro  ;) Choć roboty jest dużo bo farba musi wyschnąć, potem nakłada się sól później znowu maluje . Sól się wypłukuje i znowu maluje - czasochłonne ale efekt powala.
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."