Autor Wątek: Co nas irytuje w FOnline?  (Przeczytany 25396 razy)

moonfall84

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Listopada 2009, 11:02:18 »
Ruskie krzaczki zmieniasz CTRL (prawy) + SHIFT (prawy), oczywiście odnośnie wersji 2238

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Stycznia 2010, 14:11:44 »
Ale nie mogę zrozumieć sytuacji kiedy wchodzę do Gecko a tam banda (chyba francuzów zgadując po nickach kampuje że aż miło). W odpowiedzi na pytanie co oni robią, usłyszałem, że starają się kontrolować miasto.

Marność nad marnościami i wszystko marność! W miastach powinien być zakaz walki i tyle. Szkoda że nie ma niczego ani nikogo wywalającego z gry taką frajernię. Ja tam zdążyłem się już uprzedzić do FOnline'a i czekam na Opad.

Bonawentura

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Inżynier
    • Mój kanał YT
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #42 dnia: 18 Stycznia 2010, 15:58:37 »
-Pełno złodziei i sępów, którzy czekają na to kiedy pójdziesz coś kupić lub kiedy ktoś zginie.
I generalnie na tym polega ból z grami typu MMO  :-\
- How did you survive?
- Didn't! Got killed!

tk2121

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Sierpnia 2010, 20:55:28 »
I tak zbanowano 941 kont. Taki był ostatni news. Sporo jest tej ruskiej rebelii, ale mój kolega jest z Rosji, ale na szczęście on jest w porządku :D

Premislaus

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #44 dnia: 17 Stycznia 2011, 13:27:40 »
Ja grałem łącznie z tydzień, przestałem bo mnie denerwowało praktycznie wszystko. Było to chyba rok, czy pół roku temu. Grałem pod tym samym nickiem, pod którym pisze na forum.

Jest robiony jakiś serwer RPG i to na nim zamierzam grać jak powstanie :).

Irytował mnie cool down, ponoć po to był wprowadzony, żeby uniknąć zbyt szybkiego zalania sklepikarzy. Sprzętu po sklepach była masa i zawsze mi brakowało czasu na przejrzenie wszystkiego, bo automatycznie wywalało po iluś sekundach i ciężko było co kupić.

Denerwowali mnie zamachowcy samobójcy i ludzie grający w Quake'a 2D. Nie wiem czemu nie wprowadzono patroli NPC, z wymaksowanymi postaciami, które by ścigały tych kolesi po mapie.

Wkurzali mnie ruscy...

I tak dalej, ale było wiele śmiesznych sytuacji i Fallout jako mmorpg jest fajną grą :).

Nie mam nic przeciwko PvP, ale kolesie w zdobytych miastach nie ustanawiali własnego prawa, nie było żadnej lokacji w której walka jest zakazana. Uważam, że taką lokacją powinno być Cafe of Broken Dreams. Nie jako special encounter, ale cały czas widoczna na mapie jako miasto. Czemu nie robić ustawek gdzieś na pustkowiu, zwracać sprzęt poległym, a walczono by o postawione wcześniej kapsle, w grze mogłyby rozkwitnąć walki gladiatorów ;) i hazard.

Przestałem grać, bo sprzęt zdobywało się bardzo długo, a traciło się go bardzo szybko. Zamiast radości z rozrywki, czerpałem irytację.

Pozdrawiam!

punczur

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Lipca 2011, 03:16:30 »
Ja mam jedno spostrzeżenie, mianowicie; Czy to w jakiś sposób w ogóle realistyczne  że broń psuje się tak szybko? Kupisz sobie pistolet pójdziesz parę razy postrzelać i musisz kupować nowy. Trochę to denerwujące jest.