Autor Wątek: Co nas irytuje w FOnline?  (Przeczytany 25395 razy)

ROBALHC

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Września 2009, 00:49:19 »
Ktoś zauważył że stimpaki nie działają? :P

terry_tibbs

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Września 2009, 17:44:51 »
Witam,
zacząłem grać w FOnline w zeszłym tygodniu w poniedziałek, bardzo mnie wciągnął, nawet jestem w stanie zrozumieć klimat New Reno, w którym nie byłem od momentu w którym zdążyłem zebrać jakiś sprzęt bojąc sie albo o kradzież bądź morderstwo. W innych miastach podobnie zawsze człowiek drży, adrenalinka rośnie, gdy trzeba coś sprzedać lub kupić, to jestem w stanie zrozumieć. Ale nie mogę zrozumieć sytuacji kiedy wchodzę do Gecko a tam banda (chyba francuzów zgadując po nickach kampuje że aż miło). W odpowiedzi na pytanie co oni robią, usłyszałem, że starają się kontrolować miasto - no bez przesady czy ta gra na tym polega, żeby ze zgrają kumpli czaić się przy wejściu, pk-ować, kraść ciężko zarobiony przez innych sprzęt, nie dopuszczać innych do sklepów. Czy nie ma żadnej frakcji ścigającej pk, albo chociaż broniącej przed nimi jakieś miasto, i utrzymującej porządek. Ostatnio wprowadzone podświetlenie nicka na czerwono niewiele dało ot takie ostrzeżenie, nic poza tym. Nie chce jak inni ludzie, których opinie czytałem rezygnować z FOnline, czekać aż pk-owanie się "im" znudzi, bo się nie znudzi. Mam nadzieje, że wam też takie zachowanie się nie podoba i też jesteście za tym żeby coś w tej sprawie zrobić. Póki co mam 11 poziom więc na pewno nie zgromadzę jakiejś gwardii narodowej, ale jak ktoś chce się przyłączyć do chodzenia po pustkowiach to byłoby super. Mój nick taki sam jak tutaj na forum terry_tibbs.

PS Wie ktoś może jak ludzie nabijają tak szybko kasę?
PS 2 niektórzy zdaję się zaczynają coś robić w temacie  http://files.wgames.eu/dogs_vs_PK.avi  
PS 3 Witam wszystkich jeszcze raz, bo to chyba mój pierwszy post, ale czytam trzynasty schron regularnie  :)

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Września 2009, 18:34:25 »
Cytuj
PS Wie ktoś może jak ludzie nabijają tak szybko kasę?
Tak samo jak super-duper bronie i kopy amunicji - z ecounterów.

Ja bym się do ciebie przyłączył z paroma kumplami, we czwórkę moglibyśmy już coś sensownego zdziałać ;)
Użytkownik został zbanowany.

ROBALHC

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Września 2009, 20:39:23 »
Ja też bardzo chętnie się przyłącze mój nick ROBAL jak zauważycie gdzieś na pustkowiach to piszcie

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Września 2009, 00:45:25 »
To Ty Satan już nie grasz na The Life After?
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

terry_tibbs

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Września 2009, 12:21:09 »
Cytuj
Ja bym się do ciebie przyłączył z paroma kumplami, we czwórkę moglibyśmy już coś sensownego zdziałać ;)

O to super, może spotkajmy się dzisiaj w hubie, o 20 albo 21? Jak Ci pasuje? Samemu to jednak dość ciężko się gra. Moje gg: 13508787.

Oczywiście wszyscy inni gracze mile widziani  :)

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Września 2009, 13:24:30 »
Irytuje mnie pomysł trackingu oraz powolne jego wprowadzanie. Cóż...namiot to była świetna sprawa, można było spokojnie ukrywać swoje skarby, zanosić minerały wydobyte z gór itp. A niebawem każdym debilny złodziej będzie w stanie wykryć naszą skrytkę i wszystko zakosić ; /.

Rascal

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Września 2009, 18:04:25 »
oo chlopaki widze ze sie grupujecie w bande :)

juz watek otworzylem wiec moze tam przeniesmy dyskusje zeby nie zasmiecac. heh zalozylem wczesniej niz tutaj przeczytalem.

w kazdym razie zapraszam : http://www.fallout3.net/forum/index.php?topic=1600.0


Ale w sumie dobrze, że założyłeś, bo tutaj już się robił off topic powoli (oczywiście z tym pisaniem o planie utworzenia jakiejś bandy, poza tym i tak nic do was nie mam i możecie sobie tutaj offtopować ile chcecie, w końcu to bardziej wasza tablica niż mojsza :P Ale jak będzie przejrzyście, to potem łatwiej będziecie mogli znaleźć te posty, które was interesują :) )

nie wiem
« Ostatnia zmiana: 07 Września 2009, 19:19:46 wysłana przez nie wiem »

F.A.K.K.3

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Futuristic-Metal
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Września 2009, 22:11:16 »
Ej o co chodzi z tym podświetlaniem na czerwono. Wchodzę legalnie do miasta, a tam kolesie niektórzy mnie atakują, bo mam nick podświetlony na czerwono.... a nikogo nie okradłem w mieście ani nikogo nie zabiłem. Co jest grane?

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Września 2009, 23:18:06 »
W teorii powinno pojawiać się to wyłącznie w miastach ze strażnikami i ma im pokazywać, którzy gracze stanowią element przestępczy. Podświetlanie ma domyślnie nie być widoczne dla gracza, tylko być zmienną sprawdzaną przez NPCe, ale przy oznakowaniu łatwiej twórcom szukać błędów, których efekt sam doświadczyłeś.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

GpganG

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Września 2009, 20:19:47 »
jakiś nowy bug czy coś w tym stylu... fixboy nie rozpoznaje w eq flint'ów przez co nie mogę skręcić primitive tool'a więc po śmierci nie mogę niczego wydobywać mam już tych flint'ów ponad 10 i nic z nimi zrobić nie mogę....

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Września 2009, 20:26:53 »
Znalazłem buga - Healing Powder uzdrowił mnie gdy moje HP wynosiło -23 o.0

I gdy HP spadnie do 0, postać możę zmartwychwstać ;)
Użytkownik został zbanowany.

GpganG

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Września 2009, 20:36:21 »
no tak jak hp spadnie poniżej 0 do granicy jakichś -30 hp to leżymy i żyjemy nawet jak nas nikt nie będzie bił to czas nas uleczy xD

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Września 2009, 21:01:54 »
Mnie irytuje jedna rzecz... Mianowicie to, że jakoś mnie on już nie wciąga.  :(

Witam po dłuższej przerwie, tym razem postaram się nie znikać tak bez zapowiedzi (ale niestety znowu mi net nawala).
« Ostatnia zmiana: 11 Września 2009, 13:24:19 wysłana przez BeF1990 »

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Września 2009, 23:16:31 »
A mnie irytuje to, że mój brat poszedł kupować nam przedwczoraj bazę w Junktown, gra mu się zawiesiła (na amen) i po zresetowaniu jej obudził się w punkcie respawnu. Jak się potem okazało z relacji kumpla, ktoś (tępy noob) próbował go okraść na offie, strażnik zabił złodzieja i jego przy okazji, a sępy zebrały wszystko (kasę + kupę stuffu - m.in. mój minigun i wichester city killer) przed wspomnianym  kolegą. Idzie się załamać.

Mam nadzieję, że to nie był żaden z Was.  ;D
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Września 2009, 23:42:28 »
Hmm... a kiedy to było? Pare dni temu widziałem jak ktoś na respie ograbił jakieś martwe ciało i wyjął miniguna, po czym strzelił w jakiegoś gostka (na szczęście daleko ode mnie), ale ammo mu starczyło na jedną serię i... cóż ^^
Użytkownik został zbanowany.

Rascal

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Września 2009, 21:13:45 »
Ja tam czekam na WIPE! bo wkurze mnie ze jedna banda kontroluje wszystkie miasta - sprawdze statystyki :F

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Września 2009, 23:31:36 »
Cytuj
Pare dni temu widziałem jak ktoś na respie ograbił jakieś martwe ciało i wyjął miniguna
Satan, jak mógł ktoś wyjąć miniguna na respawnie? Chyba, że zabił gołymi rękoma i ograbił tych npc, którzy mają po kilka tysięcy hp i niedawno byli tam poustawiani, żeby przeciwdziałać pk'owaniu. Bo tak sobie wejść na planszę od repawnu się chyba nie da, nie? (chociaż przy wysokim outdorsmanie są współrzędne... ale to by było głupie  :P)

Cytuj
Ja tam czekam na WIPE! bo wkurze mnie ze jedna banda kontroluje wszystkie miasta - sprawdze statystyki :F
Wipe już był. I się nie zanosi na razie na następny. Zrbimy schronową bandę to sami będziemy je kontrolować. ;D
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Września 2009, 16:03:13 »
A ja zauważyłem nowy, chamski i podstępny sposób zdobywania itemków przez nooby w miastach :/
Dobirają się parami i:
jeden nieudolnie próbuje coś ukraść i prowokuje strażników miasta do otworzenia ognia
"ofiara" kradzierzy, stoi na linii ognia i umiera razem z kieszonkowcem
wspólnik ograbia zwłoki i dzieli się łupem z kolegom gdy ten dojdzie do siebie

tego typu "manewry" potrafią popsuć zabawę. Na szczęcie byłem tylko świadkiem tego typu zabiegu a nie jego ofiarą ;/

troche szkoda, że gra momentami prowokuje do tego typu desperackich działań i kombinacji alpejskich
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Co nas irytuje w FOnline?
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Października 2009, 15:05:48 »
Bleh, ja chyba sobie poczekam aż FOnline otrzyma ostateczną formę, bo na razie nie irytuje mnie jedynie zamysł, żeby z Fallouta 2 zrobić gierkę internetową. Bez sensu, wchodzę do miasta i widzę wszystko rozpieprzone, butelki puste, trupy na ulicach, jakiś palant z grzmiącym kijem łazi i se pruje, a ja go witam z gołymi łapskami. Nie ma nawet trejta Gifted, za to jest Seksapil. Co to za pomysł? Muzyka leci denna i nieznajoma. Kasza niedogotowana - straszne chamstwo tu się zjeżdża z całego świata, hehe... Paaaanie, daj pan spokój, panie! Rozumiem odpieprzać wiochę na pustyni i tam organizować zasadzki typu "ty tu podejdź, a ja dam ci w ryj młotkiem" no ale jak już się zajeżdża do miasta to kultury trochę by się przydało... Cholera jasna, a jak chciałem mu napisać że "%!!#$***" albo coś w tym stylu, to pisałem ruskimi krzakami. Tak to jest jak się ruski do czegoś dotkną: chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle. Ten cały silnik to ja nie wiem z czego wzięty, myślałem że jak się robi gierkę nawiązującą do istniejącej, to się korzysta z takiej samej techniki albo lepszej. Nie, nie jestem z tych lubiących kolorki i zaokrąglone krawędzie, ale bez przesady, na rany Mastera... Mało przyjaźnie mi to wygląda, raczej groźnie. Boję się tam wracać. Nie wracam tam, partnerze! O nie! Zawołajcie mnie jak pustkowia zorganizują sobie jakąś milicję ::) Nie bawię się.
« Ostatnia zmiana: 30 Października 2009, 15:07:56 wysłana przez Ordynus »