Autor Wątek: HELP w quescie  (Przeczytany 64684 razy)

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #80 dnia: 15 Grudnia 2008, 14:02:12 »
a widze ze kolega holden jest :) szukalem na forum bo gdzies widzialem o tym zdjeciu pomnika lincolna ale nie znalazlem gdzie sie on dokladnie znajduje ??
hmm nic nie bylo ani wartszatu ani lazartu :(

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #81 dnia: 15 Grudnia 2008, 14:37:38 »
Wisi na ścianie , jest to plakat i to bardzo duży więc możesz wsiąść go za teksturę - druga część dolnych sal w muzeum historycznym.

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #82 dnia: 15 Grudnia 2008, 17:56:34 »
spox znajdowalem go ;o) ! ! !

Aopolods

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #83 dnia: 16 Stycznia 2009, 02:11:30 »
Ja mam problem z kryptą 87.

Mianowicie miałem iść do krypty, 87 ale sobie odłożyłem wędrówkę do latarenki i wyruszyłem zwiedzać pustkowia po pewnym czasie odkrywania miejsc na mapie wyświetla mi się informacja, że weszłem do krypty, 87 (chociaż tam nie byłem ani nie weszłem do latarenki) i teraz mam szukać i zabrać G.E.C.Ka. Wracam do latarenki wchodzę do środka gadam z burmistrzem i czekam aż będzie opcja dialogowa z wejściem do krypty mógłbym tak czekać do śmierci), ale to nie następuje próbuję gadać z tym dzieciakiem, co zasila komputer przy wejściu do reaktora, ale tam też nie ma żadnej opcji dialogowej, więc chciałbym się spytać, co teraz robić, bo może to bug i trzeba wczytać wcześniejszy zapis.

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #84 dnia: 21 Stycznia 2009, 20:47:01 »
witam po dluzszej nie obecnosci pyt. sie normalnie te klucze co mamy zaniesc gulowii ? gdzie je znajede dokladnie ? mam jeden bylem w pewnym miejscu (dolny prawy róg mapay) ale tam nic nie znajlazlem poza figurka ?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #85 dnia: 21 Stycznia 2009, 21:20:24 »
Ja mam problem z kryptą 87.

Mianowicie miałem iść do krypty, 87 ale sobie odłożyłem wędrówkę do latarenki i wyruszyłem zwiedzać pustkowia po pewnym czasie odkrywania miejsc na mapie wyświetla mi się informacja, że weszłem do krypty, 87 (chociaż tam nie byłem ani nie weszłem do latarenki) i teraz mam szukać i zabrać G.E.C.Ka. Wracam do latarenki wchodzę do środka gadam z burmistrzem i czekam aż będzie opcja dialogowa z wejściem do krypty mógłbym tak czekać do śmierci), ale to nie następuje próbuję gadać z tym dzieciakiem, co zasila komputer przy wejściu do reaktora, ale tam też nie ma żadnej opcji dialogowej, więc chciałbym się spytać, co teraz robić, bo może to bug i trzeba wczytać wcześniejszy zapis.

OMG, nie zauważyłem tego posta, sorka. Więc jedyną metodą dostania się do krypty 87 są opcje dialogowe z burmistrzem latarenki który proponuje przejście przez przełęcz albo uruchomienie starych drzwi (chyba najpierw trzeba je zbadać i spytać się czemu nie działają). Jeżeli takie się nie pojawią to opcjonalnie można użyć konsoli czyli kodów - nie badałem jej opcji dokładnie ale pewnie jest możliwość otworzenia każdy drzwi za jej pomocą. Sorka za poślizg ;p

Cytuj
witam po dluzszej nie obecnosci pyt. sie normalnie te klucze co mamy zaniesc gulowii ? gdzie je znajede dokladnie ? mam jeden bylem w pewnym miejscu (dolny prawy róg mapay) ale tam nic nie znajlazlem poza figurka ?

Chodzi o zadanie strzelać im w głowę? Jeżeli tak to klucze mają osoby które Crowly ci wskazał. Wystarczy wydobyć z nich klucze ;p

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #86 dnia: 22 Stycznia 2009, 17:22:38 »
strzel im w leb
Nie moge znalesc teda stayrea ?
w wiezy tez jakos nie widze temmpeniego :( ??

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #87 dnia: 22 Stycznia 2009, 17:40:31 »
hm ted łazi sobie po rivet city, stań na rynku i wciskając T czekaj godzinę - do skutku. Jest też opcja że padłeś ofiarą buga > http://www.fallout3.net/forum/index.php?topic=342.0

Jeżeli chodzi o tenpennego to on nie ma klucza, wystarczy go zabić co można zrobić wykonując kwest z ghulami, jeżeli już go wykonałeś to Roy Philips pewnie go zabił, pogadaj z nim i będzie po robocie.

Aopolods

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #88 dnia: 22 Stycznia 2009, 19:50:33 »
I właśnie tu jest pies pogrzebany ja weszłem do latarenki a potem z niej wyszłem (cały czas miałem misje z głównego) na stołeczne pustkowia, po których sobie spokojnie chodziłem zabijając mutanty, szpony etc. aż tu nagle mam taką rzecz, że niby weszłem do krypty, 87 bo mi się ta część głównego wątku odznaczyła i teraz mam wziąć G.E.C.Ka wracam do latarenki i nie mam żadnej opcji dialogowej z burmistrzem o krypcie 87 a tamten dzieciak, który miał by otworzyć przejście drzwi także nic.

Sama konsola nie działa bo nie ma zasilania.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #89 dnia: 22 Stycznia 2009, 20:44:56 »
no to niezłe bagienko ;p mówiąc o konsoli miałem na myśli konsole kodów która pojawią się po przyciśnięciu tyldy ~ , po czym trzeba będzie wpisać unlock, tu masz małą instrukcje po angielsku. 

unlock - bring up the console, click a locked item or door, type "unlock" and presto, door unlocked.

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #90 dnia: 23 Stycznia 2009, 17:30:49 »
hmmm czy ktos pamieta jak bez krwawo roz. TEMMP TOWERS nie moge znalesc tego wiem ze trzba przekonac kilku ludzi wydaje mi sie ze juz to zrobilem i nic ? ? ?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #91 dnia: 23 Stycznia 2009, 17:45:33 »
hm mogłeś kogoś pominąć, ale szczerze ci powiem że ten kwest tak czy siak skończy się masakrą a przyjemność oglądania pożeranych mieszkańców przez ghule będąc bezpiecznym w masce jest bezcenna ;p Ja zwykle pomijam tego gościa z numerkiem w nazwisku co ma żonę, najłatwiej go spotkać po prostu czekając na zewnątrz (guzik T).

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #92 dnia: 03 Lutego 2009, 16:35:15 »
I mam kolejne  pyt.
1 gdzie dokladnie znajduje sie przelacznik w FORCIE GWARDII NARODOWEJ ? ? ? przechodzilem biura magazynow i nie znalałem :( ---> nadmieniam ze przeszedlem obszar szkoleniowy


Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #93 dnia: 03 Lutego 2009, 16:45:33 »
to jest taka labiryntowa lokacja, sam tam spędziłem sporo czasu. Jak dobrze pamiętam jest w biurze, na samej górze - musisz połazić bo naprawdę trudno to znaleźć. ewentualnie zacznij od początku i spokojnie analitycznie oraz metodycznie zwiedzaj lokacje - na pewno znajdziesz w końcu.

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #94 dnia: 04 Lutego 2009, 20:51:52 »
<wariat> spokojnnie <szalony> analitycznie !!

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #95 dnia: 12 Listopada 2009, 00:39:34 »
Sorki, że odkopuje tak stary temat, ale w końcu wziąłem się za Fallout 3 (chyba za sprawą recenzji Holdena  ;D).

Pozwólcie, że od czasu do czasu pomęczę Was jakimś pytaniem  ;)

Pamiętacie, gdzie znajduje się "biblioteka w Springvale", do której zdobyłem klucz?
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #96 dnia: 12 Listopada 2009, 00:42:05 »
hm a nie szkoła? Jeśli szkoła to przy rzece jak dobrze pamiętam, a biblioteki za cholerę sobie nie mogę przypomnieć ;p
« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2009, 01:10:48 wysłana przez Holden »

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #97 dnia: 12 Listopada 2009, 01:05:32 »
"Przyrzecze"... bosz, dopsz że grałem po angielsku :D

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #98 dnia: 12 Listopada 2009, 01:11:10 »
oj czepiasz się, szybko pisałem  :P

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #99 dnia: 12 Listopada 2009, 08:19:45 »
Heh, ta biblioteka znajduje się w szkole, czyli tam gdzie znalazłeś klucz :-[. Po prostu przy jego pomocy otwierasz zamknięte drzwi na pierwszym piętrze, tam gdzie są pułki z książkami i komputery. Za nimi znajduje się szef bandytów ze szkoły z psem strażniczym, komputer, kilka skrzynek z amunicją i schody prowadzące do piwnicy. O ile mnie pamięć nie myli to te drzwi można było również otworzyć wytrychem, więc może to dlatego tego nie zauważyłeś  :).