Autor Wątek: Play Extra: Fallout 3  (Przeczytany 2338 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Play Extra: Fallout 3
« dnia: 04 Listopada 2008, 22:50:20 »
Bezpośredni link do newsa

-----

Baaczność!!! Słuchajcie wszyscy fanboye Falloutów, betonie i konserwo razem wzięta!

Jeśli macie już pińcset halfnaście wydań Falloutów, zdobyliście wszystkie wersje jakie ukazały się w Polsce, a na dodatek także te w języku Suahili czy dialekcie mandaryńskim to musicie jeszcze jedną. A mianowicie zestaw Saga Fallout, który w specjalnej (pełna Saga zawiera sporo fanowskiego stuffu - w tym od nas) wersji ukazała się jako dodatek do czasopisma Play Extra.

A tam znajdziecie:
- garść nowinek i plotek związanych z produkcją Fallouta 3,
- komiks Śledzia (tylko jedna strona),
- to i owo o Falloutach: niezapomniane chwile czy jak przejść grę na szybko,
- recenzję Fallouta 3 - ocena końcowa 8/10,
- plakat,
- opisy Fallouta, Fallouta 2 oraz Fallouta Tactics.

Płyta, oprócz powyższych Falloutów (F3 tam jednak nie ma :P ) zawiera zwiastuny "trójki" oraz poradniki z serwisu GRY-OnLine. Ale nasze, schronowe i tak są lepsze ;)

Mimo to - dla podtrzymania sławy bycia zatwardziałym falloutowcem - nie możecie odmówić sobie tego zakupu.

Odmaszerować!!!

« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2008, 11:24:10 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Play Extra: Fallout 3
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopada 2008, 11:17:06 »
Ja się zastanawiam czy by może z sentymentu nie kupić tego dla samego Śledzia...  :P
* Results may warry

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Play Extra: Fallout 3
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopada 2008, 11:25:42 »
Nie z sentymentu a z obowiązku  :-* Szkoda, że tylko jedna strona - jego kreska dobrze pasuje do chorych klimatów z Pustkowi - no lepiej niż ta niuniata z komisków PA.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.