Autor Wątek: Apokaliptyczny sezon sałatowy  (Przeczytany 3975 razy)

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Apokaliptyczny sezon sałatowy
« dnia: 13 Sierpnia 2009, 00:30:36 »
Bezpośredni link do newsa



Chociaż, jak informował niedawno nie wiem, zjawisko zwane popularnie sezonem ogórkowym nie dotyczy każdego, to na pewno z jego względu zmalała ilość newsów pojawiających się ostatnio na serwisach postapokaliptycznych. Aby zapełnić takie niewybaczalne luki, warto nawet szperać w brukowcach, albo jeszcze lepiej, zdobyć informacje pośrednio, korzystając z, nomen omen, faktu, iż jeden z najlepszych newsmanów na scenie okazuje się być regularnym czytelnikiem dziennika Fakt.

Pośród wielu innych, niewątpliwie pożytecznych informacji, znalazła się w tej gazecie wzmianka o niesamowitym stworzeniu, które powstało w wyniku skrzyżowania sałaty ze szczurem. Od razu nasuwa się wiele pytań: Czy jest to szkic koncepcyjny do Fallout 4, czy rzeczywisty twór szalonego naukowca? Jakie wartości odżywcze może mieć takie stworzenie? Czy zjedzenie go nie powinno zaszkodzić człowiekowi, powodując zmianę w sałatoczłowieka? Jak działa organizm istoty będącej połączeniem kompletnie światów fauny i flory? Jeśli macie jakiekolwiek teorie na temat sałatoszczura, podzielcie się nimi na naszym forum.

« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2009, 15:20:02 wysłana przez Jim Cojones »
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Apokaliptyczny sezon sałatowy
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpnia 2009, 00:59:34 »
Mój komentarz - :D

Co oni w tym "Fakcie" biorą? Ja nawet jakbym był totalnie nawalony to bym czegoś takiego nie wymyślił.

Ale dlaczego szczur, a nie jakieś inne zwierzątko, które ma jakieś większe wartości odżywcze? Hmmm... Muszę się nad tym głębiej zastanowić :-X

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Apokaliptyczny sezon sałatowy
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpnia 2009, 03:36:15 »
No fakt, o tym się mówi.

Ciekawe jaki będzie stosunek "ekologów" (jak ja kocham to słowo, nie psują oni opinii sozologom, tylko niewinnym ekologom :P) to konsumpcji i eksperymentów na tym stworzeniu.
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Apokaliptyczny sezon sałatowy
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpnia 2009, 10:54:13 »
Jedną rzecz jednak już wiemy na pewno - Fuckt ma dobrego grafika  :D

PS.
Albo klima w redakcji im się zepsuła  :-[ A wiem co piszę, bo jak w Schronie nawali wentylacja, a ktoś jeszcze ykhmm... bąka puści to mamy taką niemoc twórczą (albo twórczą inwersję - to jeszcze gorzej), że heeej  ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2009, 11:08:06 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Alaryk

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Apokaliptyczny sezon sałatowy
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sierpnia 2009, 14:39:53 »
Węszę w tym spisek bauerów z Axel Szpringera. Chcą ogłupić nasz naród takimi newsami, żebyśmy później bez "bratniej pomocy" Niemców sami sznurówek zawiązać nie mogli. Nie inaczej.

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Apokaliptyczny sezon sałatowy
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpnia 2009, 21:27:11 »
Pierwsza myśl, jak tylko zobaczyłem zdjęcie - Fakt.
Miałem rację.
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net