Autor Wątek: Wredne GadóGadó... ;/  (Przeczytany 4995 razy)

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Wredne GadóGadó... ;/
« dnia: 07 Sierpnia 2009, 12:35:40 »
Wybaczcie mi, że zalewam was swoimi problemami z komputerem, ale ja po prostu nie mogę...

Co się stało z moim GG? Dziś odpaliłem komputer, a tu na starcie mam okienko "Witamy w Gadu-Gadu! Tworzenie nowego profilu". Co proszę? Dałem Anuluj i... ZONK, nie ma mojego konta na liście!!!11one

Jak moje konto GG mogło się usunąć? Teraz syf z neta naprawdę nie wchodzi w grę, gdyż do nowego Kasperskiego doszły produkty zapodany przez Squonka w poprzednim temacie (btw. dzięki ci ;p)

Miałem najwcześniejszą wersję Nowego GG. Próbowałem reinstalli i przywracania systemu itp. itd. ale NIC.

Próbowałem już nawet przywrócić moje hasło, ale gdy wybieram "Mam już konto GG" i podaję numer, hasło i nazwę ale pokazuje że nie istnieję... Czy mógłby mi ktoś pomóc? Załamkę mam -_-

*Jeśli o czymś zapomniałem napisać to sry ; )
Użytkownik został zbanowany.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wredne GadóGadó... ;/
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpnia 2009, 12:48:20 »
Nie napisałeś jakie były skutki przeczesania kompa owymi programami - to też jest informacja, która wiele może powiedzieć :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Wredne GadóGadó... ;/
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpnia 2009, 13:33:33 »
Najzwyczajniej w świece pozbyłem się syfu z kompa :) Ale jestem PEWIEN że nie usunęło niczego związanego z GG ; )
Użytkownik został zbanowany.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wredne GadóGadó... ;/
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Sierpnia 2009, 14:29:11 »
Masz logi z pracy tych programów? Co konkretnie usunąłeś, jakie nazwy to miało? Być może ktoś usunął twoje konto na dziadu, albo przejął je, ewentualnie przechwycił jego namiary, kiedy jeszcze ten syf, który miałeś na kompie był aktualny.

Bez poznania bakterii ciężko wybierać leki.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Wredne GadóGadó... ;/
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sierpnia 2009, 14:49:54 »
Spróbuj Satan zalogować się poprzez stronę gg, to może dać szerszy ogląd na sytuacje, chociaż faktycznie wygląda to tak jakby profil został usunięty, coś jednak u nich na serwerze powinno się ostać.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Wredne GadóGadó... ;/
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Sierpnia 2009, 20:36:26 »
Na stronę zalogowałem się bez problemu. Próbowałem wejść an WebGadu, udało się, ale... nie miałem żadnych kontaktów ???
Spróbowałem ściągnąć GG 1.6. Dałem, ze mam już swój numer, podałem i wszystko ładnie tylko nie mam żadnych kontaktów...

Mógłbym może napisać do jakiegoś admina czy innego cosia coby mi pomoc dał?
Użytkownik został zbanowany.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Wredne GadóGadó... ;/
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Sierpnia 2009, 21:38:38 »
napisz do SS (Sprechen-Sprechen) gratuluję cierpliwości ( złapiesz z nimi kontakt to masz u mnie +5 do kontaktów międzyludzkich i cierpliwości - ja próbowałem, jak mi kontakty wcięło..., że tylko mi żona w nich została ) :-X  ;D
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Wredne GadóGadó... ;/
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Sierpnia 2009, 21:56:23 »
A jakiś sposób z poziomu przeciętnego człowieka? ;)
Użytkownik został zbanowany.