Trzynasty Schron - Postapokalipsa, Fallout New Vegas, Fallout 3, Seria Fallout
Październik 23, 2014, 02:37:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Książka, poradnik o pierwszej pomocy  (Przeczytany 2052 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Lipiec 16, 2009, 12:48:24 »

Szukam jakiegoś poradnika opisującego jak udzielić pierwszej pomocy na odcinku nazwijmy to turystyczno-surviwalowym. Paręnaście lat temu oglądałem  taką żółtą książeczkę, gdzie w prosty sposób opisywano co zrobić w razie np. oparzenia słonecznego czy pogryzienia przez owady. Do dziś trochę się gryzę w jajca, że wówczas jej nie kupiłem  Wink

Zna ktoś takie mini kompendia?

Postapokalipsa w Polsce || Postapokalipsa bez ograniczeń! || OSP Pruszcz Gdański || Kryzysowo

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
GroMik
Plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Lipiec 16, 2009, 13:38:36 »

http://www.lideria.pl/Pierwsza-pomoc-w-warunkach-ekstremalnych-Tod-Schimelphening/sklep/opis?nr=191902&id=12YGb2AnSvhVM
http://www.lideria.pl/Pierwsza-pomoc-Praca-zbiorowa/sklep/opis?nr=37035&id=12YGb2AnSvhVM
Dragunov
St. kapral
*

fuckin' hostile

« Odpowiedz #2 : Lipiec 16, 2009, 18:05:28 »

Sprawdź w najbliższej składnicy harcerskiej, tam jest tego na kopy.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #3 : Lipiec 19, 2009, 11:50:04 »

Składnice harcerskie? Ostatni raz z nich korzystałem około 1990 roku, jak w podstawówce harcerzem byłem  Embarrassed Nawet nie wiem czy jakaś jeszcze w 3mieście istnieje jeszcze.

wygląda na ciekawą książkę, choć nie jest tym żółtym poradnikiem jaki kiedyś przeglądałem. Trzeba będzie przekminić czy to warto nabyć, ale chyba tak  Smiley
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2009, 11:52:07 wysłane przez Squonk » Zapisane

Postapokalipsa w Polsce || Postapokalipsa bez ograniczeń! || OSP Pruszcz Gdański || Kryzysowo

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

spam poison | strony internetowe design83

Kanał RSS Trzynastego Schronu Postapokalipsa PL na Twitterze Gry postapokaliptyczne Trzynasty Schron na Facebook Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube Galeria Trzynastego Schronu na Picasie Trzynasty Schron na LastFM
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!