Autor Wątek: Fallout Retrospective  (Przeczytany 2378 razy)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Fallout Retrospective
« dnia: 27 Października 2008, 14:52:34 »
Bezpośredni link do newsa




Gdy jakiś czas temu przeczytałem o jednym z nowszych pomysłów, jaki miał zostać zrealizowany przez redakcję serwisu GameTrailers.com to w pierwszej chwili tylko uśmiechnąłem się szyderczo. Potem powiedziałem sam do siebie – „Ee, ktoś chyba sobie żartuje”, dorzuciłem „Taa, jasne!”. Jak inaczej można zareagować na pomysł przedstawienia krótkiej historii serii Fallout oraz kilku starszych gier, które traktowały o postapokalipsie? Teoretycznie zareagować można pozytywnie, gdyż takie inicjatywy zawsze wychodzą od fanów, są rzeczywiście proste a ich poziom można określić mianem wystarczającego. Co jednak zrobić gdy za takim miłym prezentem stoi komercyjny serwis dysponujący środkami, środkami raz jeszcze i nie ukrywajmy - sporymi możliwościami?

Można nie uwierzyć.

Przyznam się bez bicia – ja nie wierzyłem, do czasu, aż zobaczyłem coś, co można nazwać miniprezentacją kilku gier, m.in. Wasteland, Fallout, Fallout 2, Fallout: Tactics i Fallout: Brotherhood of Steel. Doświadczymy zarówno muzyki Marka Morgana z F1 i F2, fragmentów cut-scenek i filmików z samej rozgrywki. Nie trzeba dodawać, że w wersji „komercyjnej”, skupiającej się przede wszystkim na silnych stronach wymienionych gier wydają się one jeszcze lepsze niż w rzeczywistości. Trochę, ciut ciut szkoda, tak jak pięknej kobiecie nie trzeba Photoshopa, tak i Fallout mógłby obejść się bez podobnych zabiegów, broniąc się tym, co ma. W tym miejscu przerwę typowe dla mnie marudzenie i nie przedłużając zaproszę do oglądania :)

Link do filmiku... na głównej stronie Trzynastego ;PPPP
« Ostatnia zmiana: 27 Października 2008, 15:13:16 wysłana przez Ulyssaeir »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout Retrospective
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Października 2008, 22:25:27 »
Miodzio film - za dużo co prawda o F1, a za mało o Tictacsie i FOBOSIE ale spoko  :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

bio_hazard

  • Gość
Odp: Fallout Retrospective
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Października 2008, 18:59:05 »
Hmmm... moze to i lepiej... ;)

Przynajmniej beton i konserwa sie nie czepia za bardzo :P