Autor Wątek: zRSSuj to!!!  (Przeczytany 5364 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
zRSSuj to!!!
« dnia: 26 Października 2008, 01:25:44 »
Bezpośredni link do newsa


Jeśli powiem, że nawet co niektórzy nasi redaktorzy nie mają pojęcia co dzieje się na stronie - to nie będzie to chyba dla Was żadnym odkryciem. W końcu "rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki - na cuda trzeba trochę poczekać". Zwłaszcza z naciskiem na niemożliwe. Czy jakoś tak... ;-)

Na pewno jednak taką niemożliwą rzeczą nie powinna być wiedza o tym, jakiż to nowy news pojawił się na Trzynastym Schronie. jeśli jednak tak jest - to od ręki informuję Was, aby zasubskrybować sobie we własnej przeglądarce czy innym programie schronowy kanał RSS. A nawet dwa.

O to i one:
- nowiny Trzynastego Schronu: trzynasty-schron.net/rss.xml
- nowe tematy oraz komentarze na forum newsowym: trzynasty-schron.net/forum/index.php?type=rss;action=.xml
« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2009, 16:54:52 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: zRSSuj to!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Października 2008, 13:18:56 »
RSS ssie godzillową pałę, ale grafika promocyjna fajniutka.
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: zRSSuj to!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Października 2008, 13:23:15 »
Ale co ma wspólnego RSS ze ssaniem?  ??? Gdzie ssie, na jakim odcinku bo nie kumam.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: zRSSuj to!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Października 2008, 13:24:22 »
Ogólnie, RSS to ZUO. Powinni tego zabronić. Nie mogę się przekonać do tego ustrojstwa.
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: zRSSuj to!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Października 2008, 14:05:01 »
Przeca kanał RSS na stronie nie jest do robienia laski czy coś w tym stylu  ;) Może to wynika z tego, że używasz liska, który ma ssącą obsługę RSS. W Operze jest to zapodane w przeglądarkę - i choć zajmuje trochę miejsca na dysku (bo każda wiadomość jest zapisywana na dysku) to łatwo można obczaić co i jaka strona kiedy pisała.

No i nie trzeba codziennie po parę razy wchodzić na stronę by zobaczyć co się tam nowego narodziło  :P
« Ostatnia zmiana: 26 Października 2008, 14:11:47 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Sid

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Bibliotekarz
Odp: zRSSuj to!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Października 2008, 17:42:33 »
Schronowy kanał już wylądował na moim netvibes, dzięki Ci, o redakcyjo!

KeniG

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: zRSSuj to!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Października 2008, 22:39:13 »
Micronius ściagni Pseczka bardzo dobry programik testowałem różne do RSS i ten jest super.
Wysłane ze schronu przeciwatomowego przy pomocy komputera Odra 1325

maYa

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 177
Odp: zRSSuj to!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Października 2008, 18:22:16 »
Ja od dłuższego czasu mam już najnowsze niusy ze Schronu przez RSS. Bardzo wygodne, bo wiem ile jeszcze mam do przeczytania i nic nie przeoczę. A i tak wchodzę na stronę i nie czytam przez czytnik. Klimat strony musi być ;)  :-[
"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: zRSSuj to!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Października 2008, 22:24:39 »
Pochwała dla tej Pani z wpisaniem do akt!  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.