Autor Wątek: Bio'telewizornia #24  (Przeczytany 3898 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Bio'telewizornia #24
« dnia: 26 Października 2008, 00:34:58 »
Bezpośredni link do newsa

-----

W nadchodzącym tygodniu w programie pierwszym telewizji (z nazwy) publicznej - czyli TVP 1 - rusza serial "Terminator: Kroniki Sary Connor".

Sam nie wiem czemu ani razu nie pisaliśmy o tej produkcji - choć jak pamiętam, to dostawałem cynki o nim na redakcyjnego mejla O__o Widać tematyka tegoż nie robiła na mnie żadnego wrażenia a i u pozostałych newsmenów też. No nic - teraz sami będziecie mogli się przekonać czy warto poświecić czas tej produkcji. Zwłaszcza, że w tytułową mamuśkę wciela się aktorka o czternaście lat młodsza od aktora, który gra przyszłego zbawcę ludzkości (i jej syna) - Johna. Każdy by tak chciał co? ;-D

Po 11 odcinku straciłem zainteresowanie serialem "Jericho" - choć pewnie tak daleko zaszedłem, bo w telewizji wyświetlano po dwa odcinki ;-) Jak będzie w przypadku "terminatoropodobnych" Kronik to się zobaczy...

Inne filmy w "klimatach", które będą dostępne w szeroko pojętej telewizorni poznacie dzięki raportowi telewizyjnemu, który przygotował bio_hazard.
« Ostatnia zmiana: 26 Października 2008, 14:55:26 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Bio'telewizornia #24
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Października 2008, 02:15:12 »
Dlaczego w piątek nie wystawiłeś tego newsa? Terminatora 2 przegapiłem! I to przez Ciebie! ;[ ;p

W każdym razie, jestem zaskoczony, że TVP puści te całe kroniki Sary...wierzyć mi się nie chce...w tym musi być jakiś haczyk! Założę się, że po paru tygodniach serial zostanie zawieszony na rzecz kolejnej polskiej durnoty czy coś w tym stylu.

bio_hazard

  • Gość
Odp: Bio'telewizornia #24
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Października 2008, 09:42:45 »
no nie przesadxaj "w pare tygodni" - to zdaza puscic caly pierwszy sezon, w koncu to tylko 9 odc. :P

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Bio'telewizornia #24
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Października 2008, 09:56:05 »
cały ten nowy terminator serialowy jest jakiś rozmemłany. Praktycznie każdy odcinek stawia przed bohaterami nowe super niebezpieczeństwo albo nową super możliwość, sami bohaterowie zdają się bardzo "skuteczn"i i tak naprawdę aspekty psychologiczne to jedyna zaleta filmu. Zadziwił mnie pozytywnie początek drugiego sezonu ale nie na tyle by zmienić moje zdanie. Jeśli już jest jakaś akcja, to relatywnie szybko jest kończona.

Tak jakby Skynetowi nie zależało na pozbyciu się ruchu oporu, a ruchowi oporu nie zależało na wyraźnym wystąpieniu przeciwko rodzącemu się Skynetowi. Jakby ocean okazał się pusty...

Zingero

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Necro City
Odp: Bio'telewizornia #24
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Października 2008, 11:41:04 »
Ja też przestałem oglądac Jericho po 11 odcinku, ale mówiono mi, że to własnie po 11 odcinku wszystko się tam rozkręca. Do tej pory tego nie sprawdziłem  :D

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Bio'telewizornia #24
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Października 2008, 12:48:31 »
Cytat: Osioł
Dlaczego w piątek nie wystawiłeś tego newsa? Terminatora 2 przegapiłem! I to przez Ciebie! ;[ ;p

Plasiam! Wery plasiam  :-[

Ale z drugiej strony składam rasowy opierdol - że jako fan klimatów nie masz własnej kopii T2 na DVD  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Bio'telewizornia #24
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Października 2008, 13:33:35 »
Ale z drugiej strony składam rasowy opierdol - że jako fan klimatów nie masz własnej kopii T2 na DVD  ;D
Oooops! Cicho! ; p, Cały film i tak znam na pamięć :>...poza tym w szufladzie mam wersję komiksową T2 i jestem dzięki temu bardziej cool  8).

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Bio'telewizornia #24
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Października 2008, 15:05:34 »
Cytuj
Tak jakby Skynetowi nie zależało na pozbyciu się ruchu oporu, a ruchowi oporu nie zależało na wyraźnym wystąpieniu przeciwko rodzącemu się Skynetowi. Jakby ocean okazał się pusty...

Raczej tak jakby producentom zależało na otwarciu jak największej ilości wątków, jak najmniejszej ilości ich zamknięcia i wyjaśnienia - tak by móc ciągnąć serial przez parę serii, a potem - przy zerowej (albo niewystarczającej) oglądalności - zdjąć go z anteny.

W końcu chodzi nie to by pokonać Skynet, ale o to by gonić go - to jest walczyć z nim :D
« Ostatnia zmiana: 26 Października 2008, 15:07:08 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.