Ankieta

Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?

Płyta CD-Audio
2 (16,7%)
Karta SD
7 (58,3%)
Kaseta magnetofonowa
1 (8,3%)
Płyta CD-R/RW
0 (0%)
Płyta gramofonowa
2 (16,7%)

Głosów w sumie: 11

Autor Wątek: Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?  (Przeczytany 7455 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?
« dnia: 04 Lipca 2009, 14:59:31 »
Pytanie jest o nośniki, czyli falloutowo mówiąc - holodyski. Czyli nie ma tu opcji "pamięć wewnętrzna ajpoda" bo nie możemy jej wyjąć z niego i włożyć gdzie indziej. Chyba, że razem z ajpodem czy komórką  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipca 2009, 15:31:32 »
Cd, bo nie umiałbym pozbyć się swojej kolekcji na rzecz jakiś mp3 ::) Inna sprawa że zatachanie tego wszystkiego nie było by łatwe ;)

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lipca 2009, 19:59:20 »
Na kasetach magnetofonowych. Serio.
A pochwalę się że parę mam nawet na płytach gramofonicznych, czemu nie ma takiej opcji w ankiecie?

Ale i tak większość mam w "pamięci wewnętrznej plejstejszyn-portebl".
Użytkownik został zbanowany.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Lipca 2009, 21:40:37 »
To ja powiem tak. Potrafię wyjąc taśmę z kasety magnetofonowej bez jej uszkodzenia i przełożyć ją do innej. Więc dla czego nie można podawać urządzeń multimedialnych?, na które można coś nagrać za równo w domu jak i na wyjeździe wakacyjnym. Może czegoś nie rozumiem, więc tłumaczcie.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Lipca 2009, 22:22:20 »
Chodziło o pamięć wewnętrzną, czyli p. jak wgrasz sobie piosenkę na komórkę - o to chodzi.
Użytkownik został zbanowany.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lipca 2009, 15:13:53 »
Nośniki to nośniki - wybrałem te najbardziej popularne. Choć pozwolę sobie na ingerencję i dodam płytę analogową, bo widzimy obecnie jej renesans.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lipca 2009, 10:47:29 »
A ja bym postawił właśnie na płytę gramofonową, ze względu na to, że od biedy można sklecić do adaptera napęd "na korbke" dzięki któremu każdy, komu słoń na ucho nie nadepnął, po krótkim treningu, byłby w stanie słuchać muzyki w warunkach ograniczonego dostępu do baterii i źródeł energii

No i trwałość. Większość CD ma żywotność ledwie kilku lat.

Litar

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Sierpnia 2009, 22:39:11 »
Karta pamięci, naturalnie. Od dowolnej płyty, czy to cd, dvd bądz gramofonowej mniejsza, wygodniejsza, pojemniejsza, wytrzymalsza. Co prawda słyszałem, że płyty gramofonowe jakością dzwięku przewyższają nośniki z których odtwarzanie ma w swym procesie przetwarzanie w ten czy inny sposób cyfrowe, jednak daleko mi do melomaństwa, zaś blisko do lenistwa i wygodnictwa. A przyjmując ponury wariant apokaliptyczny to byłbym zajęty delektowaniem się świętym spokojem* i ani bym myślał o nakręcaniu gramofonu;]

Plyty CD warto brać na LARPy



*Badz smażeniem się w piekle:(

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Sierpnia 2009, 23:47:11 »
Mi to wygląda na twórcze rozwinięcie pomysłów Glassiusa dotyczące eliminacji zombiactwa >>> KLIK  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Na jakich nośnikach zabierasz ze sobą muzykę?
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Listopada 2009, 09:56:57 »
Kop kop kop... I odkopałem :)
Pewnie, że CD-Audio ;) Dobra jakość i do tego masz ładną okładkę z książeczką, co to możesz poczytać i pomiziać ;) tylko papierowego Mansona w wersji eko i NIN ciężko się bierze do torby, bo się rogi strasznie szczempią i się papier mechaci :P

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"