Autor Wątek: Mutant Chronicles - różne rysunki  (Przeczytany 4384 razy)

Zingero

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Necro City
Mutant Chronicles - różne rysunki
« dnia: 02 Lipca 2009, 11:34:38 »
Oglądając to bardzo wiele skojarzyło mi się z falloutami a zwłaszcza z tactics'em.

http://obczaj.net/pl/669324/
http://obczaj.net/pl/669325/

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Mutant Chronicles - różne rysunki
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipca 2009, 13:38:29 »
Bardzo ciekawe prace. Wszystkie dość specyficzne i klimatyczne, przywołujące różne skojarzenia. Mi do gustu z pierwszego linka przypadły pozycja: 16 (skojarzenie z wędrowcem lub pielgrzymem a może nawet „Rolandem”, który dociera do upragnionej „Mrocznej Wierzy”), 19 ( szkoda, że postać na koniu nie jest sama na tym obrazie, no cóż nie można mieć wszystkiego, jednak, to pustkowie pochłania mnie bez reszty), 38 (ten obraz ma coś w sobie, nie wiem, dlaczego mnie przyciąga, może przez swoją Ciemność).
Z drugiego linka pozycja 45 (ma coś w sobie jak dla mnie z "Gwiezdnych Wojen", najniższy pozom miasta, które tętni od życia wykolejeńców i wyrzutków społecznych).
To są moje ulubione „arty” ze wszystkich, które zobaczyłem a skojarzenia z tymi, które mi najbardziej się podobają są tylko i wyłącznie moje własne.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Mutant Chronicles - różne rysunki
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lipca 2009, 14:27:21 »
Jedyne co mi się skojarzyło z Falloutami (i Tictaciem) to pozycja nr 2 z rugiego linka.
Użytkownik został zbanowany.

GroMik

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Mutant Chronicles - różne rysunki
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lipca 2009, 14:55:23 »
Te pierwsze linki to bardziej pod Warhammera 40k.  ::)