Autor Wątek: Zadanie w Oazie  (Przeczytany 6569 razy)

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
Zadanie w Oazie
« dnia: 08 Czerwca 2009, 17:16:01 »
Hmmm... Podobno po zakończeniu tego zadania można dostać pluszowego misia który dodaje 10 do retoryki. Czy żeby go zdobyć trzeba jakoś specyficznie wykonać zadanie (na przykład spalić Harolda)?

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Zadanie w Oazie
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Czerwca 2009, 18:09:22 »
Ja nie słyszałem o czymś takim. Próbowałem wszystkich możliwych opcji ale miśka nie było ;p
Użytkownik został zbanowany.

GroMik

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Zadanie w Oazie
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwca 2009, 18:10:14 »
Dokładnie, też nic takiego nie widziałem...

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Zadanie w Oazie
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Czerwca 2009, 18:54:13 »
hmm a nie był to przypadkiem naszyjnik niedźwiedzia?

Elias

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Zadanie w Oazie
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwietnia 2010, 02:25:57 »
W zasadzie nie chcę zaśmiecać forum bezsensownymi tematami, a choć ten temat jest nieco przestarzały, wydaje mi się być odpowiedni na umieszczenie pewnej ciekawostki związanej z Oazą. Otóż jedna ze staruszek (o ile pamiętam w Oazie są dwie, ale niestety imienia nie pamiętam) przepowiada przyszłość - jedna wróżba na dobę. Gdy to odkryłem, byłem już daleko w questach, więc mówiła tylko o wydarzeniach, w których oczywiście nie brałem jeszcze udziału. Jedna z wróżb dotyczyła Paradise Falls i brzmiało to mniej więcej tak: "Widzę cię w miejscu, gdzie ludzie traktowani są gorzej od braminów". Niby mała rzecz, a ciekawi człowieka cholernie. Sądzę, że warto udać się do Oazy zaraz po opuszczeniu Krypty 101 i posłuchać tego, co ma staruszka do powiedzenia, ew. podpatrzyć teksty w GECK'u. No cóż, sam bym to dokładnie zbadał, ale czekam na dostawę GOTY. Co to kwestii miśka można go zdobyć, oczywiście jeśli znowu pamięć mnie nie zawodzi, po zniszczeniu serca Harolda - wtedy wystarczy pogadać z dziewczynką na temat prezentu - to tak na przyszłość, jeśli ktoś miałby pytania co do niego.