Autor Wątek: Reklamy wyświetalne razem ze stroną  (Przeczytany 17432 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Czerwca 2009, 23:16:30 »
To mam co dnia i za każdym razem  :( Droga redakcjo co robić? :P
Gdyby to jeszcze jakieś postapo było a nie jakaś ped...ka morda  >:(  ???
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Czerwca 2009, 23:18:18 »
Szczyt ironi:

nasa3000, wejdź na google i wpisz coś w stylu  "Blocking Ads by google". Biały pasek lepszy niż pasek z reklamą ;P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Czerwca 2009, 23:23:28 »
Zaraz samouczka jak se z tym prowizorycznie poradzić wrzucę jako newsa  :)

EDIT:
Powinno coś pomóc
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2009, 01:04:47 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

maYa

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 177
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Czerwca 2009, 01:41:18 »
nasa3000
z tego co widzę, to da się odczytać adres odnośnika. Możesz spróbować zablokować Ad-blockiem dodając regułę, lub inną wtyczką: RIP (remove it permanently), w której blokujesz konkretne elementy, np. obrazki. Klikasz prawym i wybierasz "remove this permanently". Zawsze możesz wejść w opcje wtyczki i odblokować element. Nie jestem pewna, czy to zablokuje wszystkie reklamy, mogą mieć inne nazwy, więc musisz stworzyć uniwersalną regułę, blokującą np. wszystko z serwera xxx (w przypadku Ad-Blocka), lub bezpośrednio div w którym są reklamy (RIP)
"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Czerwca 2009, 07:27:16 »
Moi mili prawda jest taka, że robię animacje do stron internetowych i często gęsto dostaje zlecenia na stworzenie banera :( (gdzie go wieszają - nie moja broszka). Taka reklama na mnie nie działa i mi nie przeszkadza (chyba, że nie działa krzyzyk przy TL , albo innych formach brndmark'ów),  nie potrzebuję ad-blokersów. Ad-blokery nie zawsze działają, ponieważ teraz zmienia się serwery na których leżą banery i zmianą  również ulegają rozszerzenia banerów.  Pokazałem wam tylko- jak słusznie zauważyła towarzyszka MaYa, że da się ich namierzyć, bo wiadomo gdzie jest adres odnośnika.  :P Zapytam dziś magików w robocie co można z tym zrobić  :)
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2009, 07:30:48 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Czerwca 2009, 09:08:38 »
Wiem chyba w czym problem. Prawdopodobnie sieje wam reklamy na stronę program "star24", który macie w stopce czyli bezpłatny licznik.
ponieważ reklamy przesyłane są z http://hit.star24.com. Sprawdźcie pliki java  ;)

Musicie przeczytać dokładnie umowę bo jest w niej taki punkt :


V.Prawa i obowiązki stat24
7.stat24 ma prawo do:

   1. wykorzystania adresu strony internetowej Klienta na swojej liście referencyjnej,
   2. wykorzystania danych źródłowych gromadzonych w trakcie świadczenia usługi do celów analiz dotyczących całego Internetu lub jego wybranej części; dane prezentowane będą zawsze w postaci zagregowanej, nie pozwalającej na odróżnienie pojedynczego źródła danych,
   3. prezentacji i publikacji wyników oglądalności witryny korzystającej z usługi na stronie www.stat24.com/pl/ranking, w kategorii wskazanej przez Klienta podczas rejestracji, jak również w zestawieniu ogólnym, o ile Klient wyraził zgodę na uwzględnienie w rankingu podczas rejestracji usługi.
       
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2009, 09:16:53 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Czerwca 2009, 09:31:35 »
Zdążyliśmy już na to wpaść, potrzebujemy jednak kilku dni na rozmówienie się z odpowiednimi ludźmi i ustalenie możliwości zmiany charakteru reklamy. Mamy w razie czego przygotowany plan awaryjny...

Swoją drogą, ledwie za kilka godzin dobijemy do pewnej pełnej liczby odwiedzin Trzynastego Schronu od momentu skorzystania z usług Stat24 :)

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Czerwca 2009, 09:36:27 »
No to nie mam pytań Panie Chorąży- widzę ,że sztab kryzysowy działa :D.
Gratuluję okrągłej liczby odwiedzin   ;D
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Czerwca 2009, 12:10:57 »
Organizacja działań przede wszystkim!

Prawda jest taka, że statystyki nie są w sumie nam potrzebne bo jest info z serwera. Tylko, że czasem jest konieczne aby więcej osób mogło się z nimi zapoznać, ale to nie znaczy, że te "więcej" ma od razu buszować po serwerze  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Czerwca 2009, 17:13:13 »
Nie zgodzę się - statsy są potrzebne jak cholera, np. w sytuacji kiedyznikąd miesięczny transfer jest o ponad 25 GB większy w stosunku do poprzedniego miesiąca :> Do oceny stanu serwisu i jego malejącego lub rosnącego grona czytelników. To w sumie jedyne narzędzie które pozwala relatywnie szybko powiedzieć czy robimy krok do przodu, czy do tyłu. Taki benchmark poziomu naszej pracy i zadowolenia czytelników z niej wynikającego. Wchodzisz, patrzysz jak jest, zamykasz z uśmiechem na twarzy ;]

Hammer

  • Pierwszy oficjalny psujamajster!
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Czerwca 2009, 17:16:53 »
To mam co dnia i za każdym razem  :( Droga redakcjo co robić? :P
Odpiąć firebuga, zmaksymalizować i pokazać kod całej strony.
Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Czerwca 2009, 17:17:45 »
@uly tego właśnie można się dowiedzieć z serwera  :P

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Czerwca 2009, 18:26:24 »
Z servera można się dowiedzieć "że" to ma miejsce, ale już nie da rady skutecznie określić "dlaczego".

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Czerwca 2009, 12:46:20 »
I co - tęskni już ktoś za reklamami?  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reklamy wyświetalne razem ze stroną
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Lipca 2009, 13:33:22 »
Za reklamami jak widać nikt nie tęskni, nam za to spadły dochody. Już nie stołujemy się w restauracjach tylko w kebabowniach  :(

I masz tu wdzięczność narodu...

 :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.