Autor Wątek: Recenzja Fallouta 3 w Clicku  (Przeczytany 3943 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Recenzja Fallouta 3 w Clicku
« dnia: 16 Października 2008, 13:35:20 »
Bezpośredni link do newsa

-----

Czasopismo komputerowe Click - numer 11/2008 - opublikowało recenzję Fallouta 3.

Gra otrzymała końcową ocenę wynoszącą 8,75 punktów - czyli zabrakło jej 0,25 by otrzymać specjalnie oznaczenie produktu polecanego przez całą redakcję. Pech albo świadome działanie.
Całego tekstu przytaczać nie będę, choć muszę przyznać, że jest on napisany w bardzo wyważony, "dyplomatyczny" wręcz sposób. No, ale skoro jego autor w cywilu jest doktorem nauk ekonomicznych zajmującym się nie tylko grami komputerowymi * - to wszystko robi siuę jasne ;-)

O to małe podsumowanie:

Fallout 3 to nieco inna gra niż jej wielcy poprzednicy, co wcale nie znaczy, że gorsza. To po prostu kontynuacja serii dostosowana do zupełnie nowej ery interaktywnej rozgrywki - na szczęście wymyślona tak, by zachować atmosferę poprzedników. Mimo drobnych niedociągnięć ma szansę zdobyć tytuł gry RPG tego roku!

PLUSY
+ dobrze uchwycony klimat cyklu Fallout
+ swoboda rozgrywki
+ system V.A.T.S

MINUSY
- gra nieco uproszczona w stosunku do poprzednich części serii
- drobne kłopoty techniczne


* Czym jeszcze zajmuje się redaktor naczelny Clicka?? KLIKU KLIKU.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

kilj@an2077

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Recenzja Fallouta 3 w Clicku
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Października 2008, 13:57:23 »
hmm.. czyli z tego co rozumiem on grał w pełną grę, a nie beta skoro napisał że są problemy techniczne i gra jest uproszczona....heh nie lubię opinii gazet o grach szczególnie click'a.

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Recenzja Fallouta 3 w Clicku
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Października 2008, 14:04:26 »
Cytuj
MINUSY
- gra nieco uproszczona w stosunku do poprzednich części serii
Nieco???Coś mi się wydaje po obejrzeniu wielu materiałów że F3 będzie kompletną "inną" grą niż zakładałem.
Czyżby autor tekstu w kroczku...tzn. w cliku miał kompleksy? :D(to a propo filmiku).
« Ostatnia zmiana: 16 Października 2008, 14:06:06 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

skuzz0r

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Recenzja Fallouta 3 w Clicku
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Października 2008, 15:41:59 »
Mam bardzo zle przeczucia co do rzekomo malego uproszczenia gry.

mbwrobel

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Recenzja Fallouta 3 w Clicku
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Października 2008, 18:04:01 »
Jeżeli uproszczenia w grze będzie można porównać do Wacka (przez duże "W") recenzenta, to... no cóż... nie chcę oglądać ani jednego, ani drugiego.

maYa

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 177
Odp: Recenzja Fallouta 3 w Clicku
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Października 2008, 12:48:16 »
Z jednej strony gra jest niby trochę uproszczona (chyba chodzi o fabułę?), z drugiej nie ma systemu turowego. Dla mnie VATS nie jest plusem, tylko minusem. Nie lubię, jak powodzenie w grze zależy od jakości myszki i zręczności dłoni ją obsługującej.
"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."