Autor Wątek: Steampunkowe gadżety  (Przeczytany 6598 razy)

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Steampunkowe gadżety
« dnia: 11 Maja 2009, 09:09:46 »
Oj dawno mnie tu nie było :-[ No ale cóż, tyle się 'odgrażałem', że porzucę tę grę 'w cholerę', jak będzie się tak dalej wieszać, aż w końcu spełniłem obiecanki-cacanki. Może to dziwne powiązanie, ale stąd też moja absencja tutaj.
No, ale nic to, może i się znowu skuszę; chociaż nie mam czasu na zajmowanie się więcej niż jedną grą cRPG 'równocześnie' ;)
Ale ja nie o tym. Po krótkim marudnym wstępie, chciałem Wam coś fajnego pokazać. Może to nie jest związane z F3, ale myślę, że warte zobaczenia. Zresztą... czy #10 - mp3 czegoś Wam nie przypomina? ;)
http://www.gizmaniak.pl/4300/najlepsze-gadzety-steampunkowe-top-11/


P.S.
W sumie można by to powiązać z Falloutami - Troika i Arcanum. Pokrętnie, bo pokrętnie, ale co tam ;)

GroMik

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Steampunkowe gadżety
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maja 2009, 14:06:58 »
Nie wiem czemu, ale ten Pendrive skojarzył mi się z Falloutem  :-[

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Steampunkowe gadżety
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maja 2009, 16:38:20 »
Może nie falloutowe, ale klimatyczne :-*
Użytkownik został zbanowany.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Steampunkowe gadżety
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Sierpnia 2009, 10:51:31 »
Wykonuję Steampunkowe gadżety na zamówienie. Jak ktoś chce coś w tych klimatach to proszę bardzo. Cena w zależności od roboty. od 100 do 1000 i dalej (kompletne ubrania)0.
Aktualnie pracuję nad okularami ( guglami dla dr. steel www.doctorsteel.com ) i nad nowym laserem ( dla zespołu Abney Park www.abneypark.com)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."